wyszukiwanie zaawansowane

wszystkie oferty

2014-07-29 Pracownik obsługi monitoringu StPr/14/2308

2014-07-29 Pracownik ochrony StPr/14/2306

2014-07-29 Sprzedawca/Prezenter handlowy - cd StPr/14/2305

2014-07-29 Sprzedawca na stacji paliw cd StPr/14/2303

2014-07-29 Kierowca/dostawca wody StPr/14/2302

2014-07-29 Kucharz StPr/14/2282 oferta dla niepełnosprawnych

2014-07-28 Kelner StPr/14/2301

2014-07-28 Recepcjonista StPr/14/2300

2014-07-28 Specjalista do spraw marketingu i sprzedaży StPr/14/2299

2014-07-28 Kierownik sklepu StPr/14/2298

2014-07-28 Pracownik budowlany StPr/14/2297

2014-07-28 Sprzedawca/doradca klienta StPr/14/2296

2014-07-28 Kasjer/sprzedawca StPr/14/2295

2014-07-28 Pracownik magazynowy StPr/14/2294

2014-07-28 Pracownik ochrony StPr/14/2293

2014-07-28 Dozorca/ochroniarz StPr/14/2292

2014-07-28 Magazynier StPr/14/2289

2014-07-25 Osoba do obsługi sklepu internetowego StPr/14/2287

2014-07-25 Sprzedawca StPr/14/2286

Informacje dotyczące zgłaszanego miejsca pracy
KRAJOWY NUMER OFERTY: StPr/14/2308
Nazwa stanowiska: Pracownik obsługi monitoringu
Kod zawodu: (541901) Pracownik obsługi monitoringu
Liczba miejsc pracy: 1
Ogólny zakres obowiązków: Obsługa monitoringu w "Castoramie" w Bielsku-Białej. Praca wg grafików, wynagrodzenie 11 zł brutto/godz.
Miejsce wykonywania pracy: Bielsko-Biała 0923584
Rodzaj umowy stanowiącej podstawę wykonywania pracy: Umowa zlecenie
Wymiar czasu pracy: w niepełnym wymiarze
System i rozkład czasu pracy: nie dotyczy
Godzina rozpoczęcia pracy:
Wysokość proponowanego wynagrodzenia brutto: 1800.0 PLN / mc
System wynagradzania:
Data rozpoczęcia pracy: zatrudnienie od zaraz
Oczekiwania pracodawcy krajowego wobec kandydatów do pracy:
Wykształcenie typ: zasadnicze zawodowe
Wykształcenie kierunek: brak
Doswiadczenie zawodowe: Wymagane wykształcenie zawodowe, niekaralność, dyspozycyjność, doświadczenie na obiekcie handlowym min. 2 lata w monitoringu. Mile widziane osoby niepełnosprawne.
Uprawnienia i umiejętności:
Znajomość języków obcych: nie wymagana
DANE PRACODAWCY
Nazwa firmy: "SOLID SECURITY" Spółka z o.o. Warszawa
Kod, Miasto: 02676, Warszawa
Ulica: POSTĘPU 17
Osoba kontaktowa: Olejak Piotr
Telefon: -
E-mail: polejak@solidsecurity.pl
Preferowana forma kontaktu z kandydatami: bezpośrednio do pracodawcy
Wymagane dokumenty: CV z tematem PRACA CASTORAMA wysłać na adres e-mail.
Okres aktualności oferty: 2014-07-29 - 2014-08-12
Stwórz PDF