wyszukiwanie zaawansowane

wszystkie oferty

2014-07-24 Specjalista ds. kształcenia podyplomowego StPr/14/2270

2014-07-24 Specjalista ds. serwisu StPr/14/2269

2014-07-24 Pomocnik ślusarza StPr/14/2268

2014-07-24 Ankieter terenowy StPr/14/2266

2014-07-24 Magazynier -CD StPr/14/2265

2014-07-24 Inżynier konstruktor StPr/14/2263

2014-07-24 Koordynator ds. jakości StPr/14/2262

2014-07-24 Mechanik maszyn przemysłowych StPr/14/2261

2014-07-24 Magazynier StPr/14/2260

2014-07-24 Murarz/płytkarz StPr/14/2259

2014-07-24 Technik elektroradiolog StPr/14/2258

2014-07-23 Specjalista w dziale cieplnym -CD StPr/14/2257

2014-07-23 Doradca Klienta StPr/14/2256

2014-07-23 Monter konstrukcji stalowych StPr/14/2255

2014-07-23 Magazynier StPr/14/2254

2014-07-23 Spawacz MIG/MAG StPr/14/2253

2014-07-23 Operator wypalarki plazmowej StPr/14/2252

2014-07-23 Informatyk/programista StPr/14/2251

2014-07-23 Sprzątaczka -cd StPr/14/2250 oferta dla niepełnosprawnych

Informacje dotyczące zgłaszanego miejsca pracy
KRAJOWY NUMER OFERTY: StPr/14/2270
Nazwa stanowiska: Specjalista ds. kształcenia podyplomowego
Kod zawodu: (222101) Pielęgniarka
Liczba miejsc pracy: 1
Ogólny zakres obowiązków: Koordynowanie szkoleń specjalistycznych dla pielęgniarek.Praca w Bielsku-Białej od pn do pt.
Miejsce wykonywania pracy: Bielsko-Biała 0923584
Rodzaj umowy stanowiącej podstawę wykonywania pracy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar czasu pracy: w pełnym wymiarze
System i rozkład czasu pracy: jedna zmiana
Godzina rozpoczęcia pracy: 08:00:00
Wysokość proponowanego wynagrodzenia brutto: 1900.0 PLN / mc
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Data rozpoczęcia pracy: 2014-08-01
Oczekiwania pracodawcy krajowego wobec kandydatów do pracy:
Wykształcenie typ: wyższe (w tym licencjat)
Wykształcenie kierunek: medyczne
Doswiadczenie zawodowe: Wymagane wykształcenie wyższe - pielęgniarstwo, aktualne prawo wykonywania zawodu.
Uprawnienia i umiejętności:
Znajomość języków obcych: nie wymagana
DANE PRACODAWCY
Nazwa firmy: Beskidzka Okręgowa Izba Pilęgniarek i Położnych
Kod, Miasto: 43300, Bielsko-Biała
Ulica: KRASIŃSKIEGO 28
Osoba kontaktowa: Szwed Małgorzta
Telefon: 33 822 81 11
Preferowana forma kontaktu z kandydatami: bezpośrednio do pracodawcy
Wymagane dokumenty: Skierowanie na rozmowę kwalif. z pracodacą można uzyskać w pok. B10, tel: 33 496 51 67. Kontakt w godz. 8.00-14.00.
Okres aktualności oferty: 2014-07-24 - 2014-08-24
Stwórz PDF