wyszukiwanie zaawansowane

wszystkie oferty

2014-09-19 Pracownik biurowy StPr/14/2846

2014-09-19 Mechanik samochodów ciężarowych StPr/14/2843

2014-09-19 Pomoc kuchenna/ kucharz StPr/14/2842

2014-09-19 Sprzedawca w dziale wędlin StPr/14/2841

2014-09-19 Szwaczka StPr/14/2840 oferta dla niepełnosprawnych

2014-09-19 Doradca klienta StPr/14/2839 oferta dla niepełnosprawnych

2014-09-19 Pracownik budowlany StPr/14/2837

2014-09-18 Programista/ specjalista ds. marketingu StPr/14/2835

2014-09-18 Programista StPr/14/2834

2014-09-18 Pracownik lodziarni StPr/14/2832

2014-09-18 Kwalifikowany pracownik ochrony StPr/14/2831

2014-09-18 Sprzedawca w branży spożywczej StPr/14/2830

2014-09-18 Operator wózka widłowego wysokiego składowania StPr/14/2829

2014-09-18 Pracownik fizyczny StPr/14/2827

2014-09-18 Murarz StPr/14/2826

2014-09-18 Telemarketer 7/8 etatu StPr/14/2825

2014-09-18 Sprzedawca na stoisku mięsnym StPr/14/2824

2014-09-18 Kierowca "D" StPr/14/2823

2014-09-18 Ślusarz StPr/14/2822

Informacje dotyczące zgłaszanego miejsca pracy
KRAJOWY NUMER OFERTY: StPr/14/2846
Nazwa stanowiska: Pracownik biurowy
Kod zawodu: (411004) Technik prac biurowych
Liczba miejsc pracy: 2
Ogólny zakres obowiązków: Prace biurowe, klejenie akt. Praca w oparciu o umowę zlecenie, jednozmianowa w kancelarii komornika w godz. 7:30-15:30.
Miejsce wykonywania pracy: Bielsko-Biała 0923584
Rodzaj umowy stanowiącej podstawę wykonywania pracy: Umowa zlecenie
Wymiar czasu pracy: w niepełnym wymiarze
System i rozkład czasu pracy: nie dotyczy
Godzina rozpoczęcia pracy:
Wysokość proponowanego wynagrodzenia brutto: 1800.0 PLN - 2700.0 PLN / mc
System wynagradzania:
Data rozpoczęcia pracy: 2014-09-23
Oczekiwania pracodawcy krajowego wobec kandydatów do pracy:
Wykształcenie typ: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie kierunek: brak
Doswiadczenie zawodowe: Doświadczenie zawodowe nie jest wymagane. Konieczna znajomość obsługi komputera oraz zdolności manualne.
Uprawnienia i umiejętności: obsługa komputera
Znajomość języków obcych: nie wymagana
DANE PRACODAWCY
Nazwa firmy: KOMORNIK SĄDOWY RAFAŁ ŁYSZCZEK KANC.KOMORN. W BIELSKU-BIAŁEJ
Kod, Miasto: 43300, Bielsko-Biała
Ulica: KRZEMIENNA 7
Osoba kontaktowa: Pytel Elwira
Telefon: -
E-mail: bielsko.biala1@komornik.pl
Preferowana forma kontaktu z kandydatami: bezpośrednio do pracodawcy
Wymagane dokumenty: CV przesłać na adres e-mail. Z wybranymi kandydatami pracodawca skontaktuje się telefonicznie.
Okres aktualności oferty: 2014-09-19 - 2014-09-22
Stwórz PDF