wyszukiwanie zaawansowane

wszystkie oferty

2014-04-24 Projektant/handlowiec StPr/14/1172

2014-04-24 Specjalista do spraw sprzedaży StPr/14/1170

2014-04-24 Specjalista do spraw zamówień mebli biurowych StPr/14/1167

2014-04-24 Kasjer / Fakturzysta / Magazynier StPr/14/1166

2014-04-24 Operator urządzeń przetwórstwa surowców gumowych -CD StPr/14/1165

2014-04-24 Specjalista ds. sprzedaży StPr/14/1164

2014-04-24 Pozostałe pomoce i sprzątaczki biurowe, hotelowe i podobne StPr/14/1163

2014-04-24 Ustawiacz / Programista CNC StPr/14/1162

2014-04-24 Sprzedawca na dziale mięsnym StPr/14/1161

2014-04-24 Kierowca kat. "C" / Monter elementów z drewna StPr/14/1160

2014-04-24 Pracownik budowlany StPr/14/1159

2014-04-24 Pracownik biurowy StPr/14/1158

2014-04-24 Pomocnik posadzkarza StPr/14/1157

2014-04-24 Kierowca C+E StPr/14/1156

2014-04-24 Elektryk samochodowy StPr/14/1155

2014-04-24 Elektromechanik pojazdów samochodowych StPr/14/1154

2014-04-24 Kierowca C+E StPr/14/1153

2014-04-24 Sprzątaczka 3/4 etatu StPr/14/1152 oferta dla niepełnosprawnych

2014-04-24 Pracownik wykończenia wnętrz StPr/14/1151

Informacje dotyczące zgłaszanego miejsca pracy
KRAJOWY NUMER OFERTY: StPr/14/1172
Nazwa stanowiska: Projektant/handlowiec
Kod zawodu: (332203) Przedstawiciel handlowy
Liczba miejsc pracy: 1
Ogólny zakres obowiązków: Pozyskiwanie klientów, utrzymywanie kontaktów z klientami, sprzedaż wyposażenia biur, hoteli, projektowanie. Praca na terenie Bielska-Białej, Tychów i Katowic, od pn do pt.
Miejsce wykonywania pracy: Bielsko-Biała 0923584
Rodzaj umowy stanowiącej podstawę wykonywania pracy: Umowa na okres próbny
Wymiar czasu pracy: w pełnym wymiarze
System i rozkład czasu pracy: jedna zmiana
Godzina rozpoczęcia pracy: 08:00:00
Wysokość proponowanego wynagrodzenia brutto: 2000.0 PLN / mc
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Data rozpoczęcia pracy: zatrudnienie od zaraz
Oczekiwania pracodawcy krajowego wobec kandydatów do pracy:
Wykształcenie typ: średnie zawodowe
Wykształcenie kierunek: brak
Doswiadczenie zawodowe: Wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku, znaj. programów do projektowania wnętrz, branży meblowej, poczucie estetyki, terminowość, kreatywność, wyobraźnia przestrzenna, silna motywacja do pracy, realizacja planów sprzedażowych, łatwość nawiązywania kontaktów z klientami, prawo jazdy "B", komunikatywna znaj. j. angielskiego.
Uprawnienia i umiejętności:
Znajomość języków obcych: język angielski - stopień znajomości - biegły
DANE PRACODAWCY
Nazwa firmy: Massoni Fabryka Mebli
Kod, Miasto: 43300, Bielsko-Biała
Ulica: GEN. MACZKA 71B
Osoba kontaktowa: Zender Beata
Telefon: -
E-mail: rekrutacja@massoni.pl
Preferowana forma kontaktu z kandydatami: bezpośrednio do pracodawcy
Wymagane dokumenty: CV ze zdjęciem wysyłać na adres email: rekrutacja@massoni.pl W temacie wiadomości proszę o określenie stanowiska na jakie składana jest aplikacja.
Okres aktualności oferty: 2014-04-24 - 2014-05-08
Stwórz PDF