wyszukiwanie zaawansowane

wszystkie oferty

2014-08-22 Robotnik gospodarczy -cd StPr/14/2559 oferta dla niepełnosprawnych

2014-08-22 Sprzątaczka -cd StPr/14/2558 oferta dla niepełnosprawnych

2014-08-22 Lakiernik meblowy StPr/14/2557

2014-08-22 Ślusarz narzędziowy StPr/14/2556

2014-08-22 Operator obrabiarek CNC StPr/14/2555

2014-08-22 Specjalista ds. sprzedaży materacy StPr/14/2554

2014-08-22 Konsultant HelpDesk StPr/14/2553

2014-08-22 Nauczyciel wychowania fizycznego w technikum StPr/14/2552

2014-08-22 Nauczyciel przedmiotów zawodowych na kierunku Technik rachunkowości StPr/14/2551

2014-08-22 Nauczyciel przedmiotów zawodowych na kierunku Opiekunka dziecięca StPr/14/2550

2014-08-22 Elektromonter StPr/14/2549

2014-08-22 Nauczyciel przedmiotów zawodowych na kierunku Technik Administracji StPr/14/2548

2014-08-22 Tokarz StPr/14/2547

2014-08-21 Sprzedawca StPr/14/2546

2014-08-21 Nauczyciel fizyki na poziomie matury rozszerzonej StPr/14/2545

2014-08-21 Nauczyciel matematyki na poziomie matury rozszerzonej StPr/14/2544

2014-08-21 Projektant / Asystent projektanta StPr/14/2543

2014-08-21 Pracownik budowlany StPr/14/2542

2014-08-21 Stolarz StPr/14/2541

Informacje dotyczące zgłaszanego miejsca pracy
KRAJOWY NUMER OFERTY: StPr/14/2559 oferta dla niepełnosprawnych
Nazwa stanowiska: Robotnik gospodarczy -cd
Kod zawodu: (515303) Robotnik gospodarczy
Liczba miejsc pracy: 3 w tym dla niepełnosprawnych 3
Ogólny zakres obowiązków: Oferta pracy dostępna dla osób niepełnosprawnych / Job vacancy available for disabled. Sprzątanie terenu zewnętrznęgo w Czechowicach-Dziedzicach, praca w wymiarze od pół do pełnego etatu (wynagrodzenie podane za pełny etat)
Miejsce wykonywania pracy: Czechowice-Dziedzice 0939094
Rodzaj umowy stanowiącej podstawę wykonywania pracy: Umowa na okres próbny
Wymiar czasu pracy: w pełnym wymiarze
System i rozkład czasu pracy: jedna zmiana
Godzina rozpoczęcia pracy: 08:00:00
Wysokość proponowanego wynagrodzenia brutto: 1680.0 PLN / mc
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Data rozpoczęcia pracy: 2014-09-08
Oczekiwania pracodawcy krajowego wobec kandydatów do pracy:
Wykształcenie typ: podstawowe
Wykształcenie kierunek: brak
Doswiadczenie zawodowe: Mile widz. doświadczenie w sprzątaniu, wymagany orzeczony stopień o niepełnosprawności
Uprawnienia i umiejętności:
Znajomość języków obcych: nie wymagana
DANE PRACODAWCY
Nazwa firmy: Inwemer System Sp. z o.o. ZPCHR
Kod, Miasto: 97300, Piotrków Trybunalski
Ulica: SULEJOWSKA 45
Osoba kontaktowa: Wróbel Grażyna
Telefon: 667 440 341
Preferowana forma kontaktu z kandydatami: bezpośrednio do pracodawcy
Wymagane dokumenty: Kontakt telefoniczny z pracodawcą
Okres aktualności oferty: 2014-08-22 - 2014-09-22
Stwórz PDF