wszystkie oferty

2015-03-05SprzedawcaStPr/15/0834

2015-03-05MagazynierStPr/15/0833kółka

2015-03-05Prasowacz wyrobów ciężkich - Kuśnierz / KrawiecStPr/15/0828

2015-03-05Kierowca C+EStPr/15/0827

2015-03-05Inżynier budowyStPr/15/0826

2015-03-05Opiekun 1/2 etatuStPr/15/0825

2015-03-05Monter opraw oświetleniowychStPr/15/0823

2015-03-05Spawacz metodą MIG, MAG /monterStPr/15/0822

2015-03-05Specjalista ds. marketingu i handluStPr/15/0821

2015-03-04Kierowca / Dostawca / Operator wózka widłowegoStPr/15/0820

2015-03-04Mechanik samochodowyStPr/15/0819

2015-03-04SprzątaczkaStPr/15/0818

2015-03-04Sprzedawca / MagazynierStPr/15/0817

2015-03-04Sprzedawca / KasjerStPr/15/0816

2015-03-04Operator koparko – ładowarkiStPr/15/0814

2015-03-04Pracownik fizycznyStPr/15/0811

2015-03-04Kolporter materiałów reklamowychStPr/15/0807

2015-03-04Konstruktor - technologStPr/15/0802

2015-03-04Specjalista ds. obsługi Klienta i sprzedażyStPr/15/0801

details
Informacje dotyczące zgłaszanego miejsca pracy
KRAJOWY NUMER OFERTY:
Nazwa stanowiska:
Liczba miejsc pracy:
Ogólny zakres obowiązków:
Adres miejsca pracy:
Rodzaj umowy stanowiącej podstawę wykonywania pracy:
Wymiar czasu pracy:
System i rozkład czasu pracy:
Godzina rozpoczęcia pracy:
Wysokość proponowanego wynagrodzenia brutto:
System wynagradzania:
Data rozpoczęcia pracy:
Oczekiwania pracodawcy krajowego wobec kandydatów do pracy:
Wykształcenie typ:
Dodatkowe wymagania i umiejętności:
Znajomość języków obcych:
DANE PRACODAWCY
Dane pracodawcy
Sposób Aplikowania
Ogłoszenie dodane
Ogłoszenie ważne do