wyszukiwanie zaawansowane

wszystkie oferty

2014-09-30 Specjalista do spraw eksportu StPr/14/2955

2014-09-30 Pracownik budowlany StPr/14/2954

2014-09-30 Robotnik magazynowy StPr/14/2953

2014-09-30 Technik RTG StPr/14/2952 oferta dla niepełnosprawnych

2014-09-30 Kierownik gabinetu weterynaryjnego StPr/14/2951

2014-09-30 Doradca klienta/Sprzedawca StPr/14/2950

2014-09-30 Pracownik fizyczny -CD StPr/14/2949

2014-09-30 Pracownik ochrony StPr/14/2948

2014-09-30 Sprzedawca StPr/14/2947

2014-09-30 Robotnik budowlany-CD StPr/14/2946

2014-09-30 Detektyw sklepowy StPr/14/2945

2014-09-30 Pracownik fizyczny StPr/14/2944

2014-09-30 Pracownik działu handlowego StPr/14/2943

2014-09-30 Elektryk/pomoc elektryka StPr/14/2942

2014-09-30 Kosmetyczka StPr/14/2941

2014-09-30 Konsultant HelpDesk StPr/14/2940

2014-09-30 Kierowca kat. C+E StPr/14/2939

2014-09-30 Pielęgniarka StPr/14/2828

2014-09-29 Kierowca betonomieszarki StPr/14/2937

Informacje dotyczące zgłaszanego miejsca pracy
KRAJOWY NUMER OFERTY: StPr/14/2955
Nazwa stanowiska: Specjalista do spraw eksportu
Kod zawodu: (243106) Specjalista do spraw marketingu i handlu
Liczba miejsc pracy: 1
Ogólny zakres obowiązków: Kontakt z anglojęzycznymi klientami, poszukiwanie nowych klientów na rynkach anglojęzycznych, nadzór nad terminową realizacją zamówień, analiza baz danych klientów. Praca w oddziale firmy w Bielsku-Białej oraz w delegacjach zagranicznych.
Miejsce wykonywania pracy: Bielsko-Biała 0923584
Rodzaj umowy stanowiącej podstawę wykonywania pracy: Umowa na okres próbny
Wymiar czasu pracy: w pełnym wymiarze
System i rozkład czasu pracy: jedna zmiana
Godzina rozpoczęcia pracy: 08:00:00
Wysokość proponowanego wynagrodzenia brutto: 1680.0 PLN - 2000.0 PLN / mc
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Data rozpoczęcia pracy: 2014-10-30
Oczekiwania pracodawcy krajowego wobec kandydatów do pracy:
Wykształcenie typ: wyższe (w tym licencjat)
Wykształcenie kierunek: brak
Doswiadczenie zawodowe: 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
Uprawnienia i umiejętności: obsługa komputera, Prawo jazdy kat. B
Znajomość języków obcych: nie wymagana
DANE PRACODAWCY
Nazwa firmy: ABILUS GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Kod, Miasto: 32085, Modlniczka
Ulica: Kasztanowa 15
Osoba kontaktowa: Gabrielyan Artak
Telefon: -
E-mail: export@dragonwinch.com
Preferowana forma kontaktu z kandydatami: bezpośrednio do pracodawcy
Wymagane dokumenty: CV przesłać na adres e-mail.
Okres aktualności oferty: 2014-09-30 - 2014-10-30
Stwórz PDF