wyszukiwanie zaawansowane

wszystkie oferty

2014-10-24 Opiekunka w żłobku StPr/14/3236

2014-10-24 Spawacz aluminium StPr/14/3235

2014-10-24 Kierowca kat. C+E StPr/14/3234

2014-10-24 Kierowca kat. C StPr/14/3232

2014-10-24 Kontroler jakości StPr/14/3231

2014-10-24 Lakiernik StPr/14/3230

2014-10-24 Monter / Serwisant sieci telekomunikacyjnych StPr/14/3229

2014-10-24 Kelner StPr/14/3223

2014-10-24 Barman StPr/14/3222

2014-10-24 Cukiernik StPr/14/3221

2014-10-24 Kucharz / Młodszy kucharz StPr/14/3220

2014-10-24 Szef zmiany StPr/14/3219

2014-10-24 Szef kuchni StPr/14/3218

2014-10-24 Recepcjonista StPr/14/3217

2014-10-24 Kosmetyczka / Kosmetolog StPr/14/3216

2014-10-24 Masażysta StPr/14/3215

2014-10-23 Handlowiec StPr/14/3227

2014-10-23 Kucharz StPr/14/3226

2014-10-23 Kasjer / Sprzedawca StPr/14/3225

Informacje dotyczące zgłaszanego miejsca pracy
KRAJOWY NUMER OFERTY: StPr/14/3236
Nazwa stanowiska: Opiekunka w żłobku
Kod zawodu: (325905) Opiekunka dziecięca
Liczba miejsc pracy: 1
Ogólny zakres obowiązków: Opieka nad dziećmi w wieku od 5 miesięcy do 3 lat. Praca w ramach umowy zlecenie w systemie zmianowym w godz. pomiędzy 7.00 a 17.00. Proponowane wynagrodzenie 8 zł brutto na godzinę (ok. 1344 zł miesięcznie brutto). PRACA OD 01.12.2014 R.
Miejsce wykonywania pracy: Bielsko-Biała 0923584
Rodzaj umowy stanowiącej podstawę wykonywania pracy: Umowa zlecenie
Wymiar czasu pracy: w niepełnym wymiarze
System i rozkład czasu pracy: nie dotyczy
Godzina rozpoczęcia pracy:
Wysokość proponowanego wynagrodzenia brutto: 1344.0 PLN / mc
System wynagradzania:
Data rozpoczęcia pracy: 2014-12-01
Oczekiwania pracodawcy krajowego wobec kandydatów do pracy:
Wykształcenie typ: wyższe (w tym licencjat)
Wykształcenie kierunek: pedagogiczne
Doswiadczenie zawodowe: Wykształcenie wyższe pedagogiczne (wychowanie wczesnoszkolne i przedszkolne lub pedagogika opiekuńczo-wychowawcza), mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Konieczne posiadanie aktualnej książeczki zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych i praktyczne umiejętności związane z opieką nad dziećmi.
Uprawnienia i umiejętności: książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych
Znajomość języków obcych: nie wymagana
DANE PRACODAWCY
Nazwa firmy: KLUB OPIEKI NAD DZIEĆMI "NAJLEPSZA NIANIA"
Kod, Miasto: 43300, Bielsko-Biała
Ulica: DAMROTA 5
Osoba kontaktowa: Nitecka Aneta
Telefon: -
E-mail: najlepszaniania@onet.eu
Preferowana forma kontaktu z kandydatami: bezpośrednio do pracodawcy
Wymagane dokumenty: CV przesłać na adres e-mail
Okres aktualności oferty: 2014-10-24 - 2014-11-24
Stwórz PDF