wyszukiwanie zaawansowane

wszystkie oferty

2014-04-18 Cieśla/zbrojarz StPr/14/1127

2014-04-18 Brygadzista w dziale technicznym StPr/14/1123

2014-04-18 Nocny portier StPr/14/1122

2014-04-18 Programista aplikacji StPr/14/1121

2014-04-18 Pomoc kuchenna/kucharz StPr/14/1114

2014-04-17 Kierowca kat. C StPr/14/1102

2014-04-17 Robotnik budowlany StPr/14/1101

2014-04-17 Murarz StPr/14/1100

2014-04-17 Cieśla / Zbrojarz StPr/14/1099

2014-04-17 Kasjer/sprzedawca StPr/14/1098

2014-04-17 Magazynier StPr/14/1097

2014-04-17 Sprzedawca/magazynier StPr/14/1096

2014-04-17 Elektromechanik lub mechanik StPr/14/1095

2014-04-16 Monter suchej zabudowy StPr/14/1094

2014-04-16 Frezer CNC StPr/14/1093

2014-04-16 Tokarz - cd StPr/14/1092

2014-04-16 Robotnik budowlany StPr/14/1090

2014-04-16 Ustawiacz / Programista StPr/14/1089

2014-04-16 Specjalista ds. telefonicznej obsługi Klienta StPr/14/1088

Informacje dotyczące zgłaszanego miejsca pracy
KRAJOWY NUMER OFERTY: StPr/14/1127
Nazwa stanowiska: Cieśla/zbrojarz
Kod zawodu: (711501) Cieśla
Liczba miejsc pracy: 10
Ogólny zakres obowiązków: Praca w Bielsku-Białej przy budowie obiektu handlowego, od pn do pt, możliwe również sb.
Miejsce wykonywania pracy: Bielsko-Biała 0923584
Rodzaj umowy stanowiącej podstawę wykonywania pracy: Umowa na okres próbny
Wymiar czasu pracy: w pełnym wymiarze
System i rozkład czasu pracy: jedna zmiana
Godzina rozpoczęcia pracy: 07:00:00
Wysokość proponowanego wynagrodzenia brutto: 1680.0 PLN / mc
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Data rozpoczęcia pracy: zatrudnienie od zaraz
Oczekiwania pracodawcy krajowego wobec kandydatów do pracy:
Wykształcenie typ: podstawowe
Wykształcenie kierunek: brak
Doswiadczenie zawodowe: Wymagane 3 lata doświadczenia na stanowisku cieśli/zbrojarza (może być nieudokumentowane), brak przeciwwskazań do pracy na wysokości.
Uprawnienia i umiejętności:
Znajomość języków obcych: nie wymagana
DANE PRACODAWCY
Nazwa firmy: BUDINVEST SP. Z O.O.
Kod, Miasto: 33100, Tarnów
Ulica: Torowa 1
Osoba kontaktowa: Jakub Sroka Łukasz Sobczyk
Telefon: 507 078 197
Preferowana forma kontaktu z kandydatami: bezpośrednio do pracodawcy
Wymagane dokumenty: Kontakt telefoniczny z pracodawcą w godz. 8.00-15.00, tel: 507 078 197, 698 638 929
Okres aktualności oferty: 2014-04-18 - 2014-05-18
Stwórz PDF