wyszukiwanie zaawansowane

wszystkie oferty

2014-09-23 Pomoc kuchenna StPr/14/2878

2014-09-23 Kosmetyczka StPr/14/2877

2014-09-23 Fizjoterapeuta StPr/14/2876

2014-09-23 Brukarz StPr/14/2875

2014-09-23 Sprzedawca/kasjer -cd StPr/14/2874

2014-09-23 Serwisant urządzeń grzewczych StPr/14/2873

2014-09-23 Operator maszyn tkackich StPr/14/2872

2014-09-23 Selekcjoner odzieży / Sortowacz StPr/14/2869 oferta dla niepełnosprawnych

2014-09-23 Sprzątaczka StPr/14/2867

2014-09-23 Pomocnik budowlany StPr/14/2866

2014-09-23 Sprzedawca / Kasjer StPr/14/2865

2014-09-23 Pracownik fizyczny StPr/14/2864

2014-09-22 Zbrojarz/betoniarz StPr/14/2863

2014-09-22 Stażysta w dziale recepcji StPr/14/2862

2014-09-22 Kelner StPr/14/2861

2014-09-22 Kucharz StPr/14/2860

2014-09-22 Bibliotekarz StPr/14/2859

2014-09-22 Pracownik produkcji etykiet StPr/14/2858

2014-09-22 Asystent Rektora StPr/14/2857

Informacje dotyczące zgłaszanego miejsca pracy
KRAJOWY NUMER OFERTY: StPr/14/2878
Nazwa stanowiska: Pomoc kuchenna
Kod zawodu: (941201) Pomoc kuchenna
Liczba miejsc pracy: 2
Ogólny zakres obowiązków: Pomoc barmańska, praca na zmywaku, odbieranie telefonów. Praca w ramach umowy zlecenie od poniedziałku do niedzieli z możliwością indywidualnego ustalenia grafiku. Proponowane wynagrodzenie 9,62 zł brutto na godzinę (7 zł netto).
Miejsce wykonywania pracy: Bielsko-Biała 0923584
Rodzaj umowy stanowiącej podstawę wykonywania pracy: Umowa zlecenie
Wymiar czasu pracy: w niepełnym wymiarze
System i rozkład czasu pracy: nie dotyczy
Godzina rozpoczęcia pracy:
Wysokość proponowanego wynagrodzenia brutto: 9.62 PLN / mc
System wynagradzania:
Data rozpoczęcia pracy: zatrudnienie od zaraz
Oczekiwania pracodawcy krajowego wobec kandydatów do pracy:
Wykształcenie typ: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie kierunek: brak
Doswiadczenie zawodowe: Wykształcenie średnie (kierunek bez znaczenia), doświadczenie nie jest konieczne. Wymagana komunikatywność. Mile widziane posiadanie książeczki zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych.
Uprawnienia i umiejętności: książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych
Znajomość języków obcych: nie wymagana
DANE PRACODAWCY
Nazwa firmy: PIOTR KRZYŻAK PIZZERIA COLORATA
Kod, Miasto: 43300, Bielsko-Biała
Ulica: SPÓŁDZIELCÓW 60
Osoba kontaktowa: Pracownik Pizzerii
Telefon: 33 816 33 33
E-mail: biuro@colorata.pl
Preferowana forma kontaktu z kandydatami: bezpośrednio do pracodawcy
Wymagane dokumenty: Wskazany kontakt telefoniczny w godz. 10.00-22.00 lub CV przesłać na adres e-mail.
Okres aktualności oferty: 2014-09-23 - 2014-10-02
Stwórz PDF